هنر و صنایع دستی

هنر و صنایع دستی

Arts And Handicrafts


فروشگاه مارکت باشی مفتخر است که در راستای درامد زایی و حمایت از هنرمندان خلاق ایرانی ، آثاری من جمله نقاشی و صنایع دستی مربوط به نقاشی و غیره را در این صفحه به صورت یک نمایشگاه آنلاین دائمی به بازدید شما عزیزان بگذارد. تمامی آثار دارای توضیحات کامل از طرف خالق اثر به همراه امضا میباشند. با خرید این آثار ضمن حمایت از هنرمندان و استعداد های ایرانی میتوانید زیبایی و عشق را به منزل یا محل کار و زندگی خود هدیه دهید و در نظر داشته باشید که هنر و صنایع دستی با گذشت زمان ارزشمند تر خواهد شد. تمامی آثار از چندین زاویه عکاسی شده تا جزئیات و کیفیت کار قابل لمس باشد اما در صورت نیاز عکسهای بیشتر را میتوانید از پشتیبانی واتساپ درخواست کنید.

سفارشی سازی طرح یا محصول دلخواه شما با هماهنگی پشتیبانی واتساپ امکان پذیر است. محصولات و هنرهای حساس من جمله نقاشی های روی بوم که نیاز به حمل دقیق و حساس دارند به بهترین و امن ترین شکل بسته بندی و به حضور شما ارسال خواهند شد. تمامی این آثار دارای ضمانت اصالت از طرف فروشگاه میباشند و سریال نامبر مخصوص به خود را دارند. امکان مرجوع کردن آثار پس از خرید وجو دارد که قوانین و شرایط مربوط به این کار را لطفا مطالعه بفرمایید.

اگر شما هم یک هنرمند هستید یا هرگونه توانایی در تولید محصولات هنری و صنایع دستی دارید با افتخار مایل به همکاری و قرار دادن محصولات زیبای شما در این صفحه هستیم.

نقاشی روی کوسن
نقاشی روی کیف و ساک دستی​
فروشگاه اینترنتی مارکت باشی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0